Ole!


Francouzský koncern SUEZ se přisál na ostravské vodárenství a ostravské politické elity jeho postavení chrání. Pomozte nám to změnit! 


Vedení města prodává pozemky vhodné pro výstavbu bytových domů soukromým developerům, kteří zde budují drahé byty. Tyto drahé byty si bohatí lidé kupují jako investici v níž si uchovávají své bohatství.

Tuto praxi chceme ukončit a začít plánovat, projektovat a posléze i stavět městské nájemní byty. Byty, které budou dostupné i té většině lidí, kteří berou nižší než průměrnou mzdu. Byty, které budou dostupné pro rodiny s dětmi i mladé.
Navrch huj, vespod fuj. Navrch PR kampaně, pořizování nových vozů, zavádění nových technologií. Uvnitř zbytečná buzerace řidičů, omezování spojů, kupení zbytečných výdajů, prodej dílen, nepromyšlené rušení jízdenek, apod. Dlouhodobý trend úbytku cestujících a poklesu tržeb z jízdenek se nedaří zastavit. Nedávný německý experiment napověděl, jak s věcí pohnout. Recept je je jasný - NÍZKÁ CENA JÍZDENEK

Zákon poptávky funguje i zde. Čím nižší cena, tím vyšší zájem. Navrhujeme proto snížit co nejvíce cenu dlouhodobých jízdenek, tak aby se vyplatil jejich nákup téměř každému. Jedině to povede ke zvýšení zájmu o veřejnou dopravu.    


Chcete to nandat fialové vládě? Chcete volit ANO?                  Tak si dejte bacha!